среда, 4 мая 2016 г.

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІУряд затвердив план заходів та склад Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2016 році Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До Оргкомітету, Головою якого є Прем'єр-міністр України, входять керівники заінтересованих органів виконавчої влади. Реалізація акта забезпечить організацію належного вшанування пам'яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років, подвигу, мужності та героїзму переможців нацизму, посилення державної підтримки ветеранів війни, вояків Української повстанської армії, жертв нацистських переслідувань, дітей війни а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності та шанобливого ставлення до старшого покоління.

Про утворення Організаційного комітету та  затвердження плану заходів з підготовки та  відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у складі згідно з додатком.
Надати голові Організаційного комітету право затвердити його персональний склад та вносити у разі потреби до нього зміни.
2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що додається.
3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям подати до 1 жовтня 2016 р. Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 15 жовтня 2016 р. Кабінетові Міністрів України. 
Прем’єр-міністр України     
В. ГРОЙСМАН.


ДЕТАЛІ: 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий