суббота, 8 апреля 2017 г.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ


Про засідання Центральної Ради ВГОІ "Союз Чорнобиль України".

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

про засідання Центральної Ради Всеукраїнської 

громадської організації інвалідів 
«Союз Чорнобиль України» 

06 квітня 2017 року відбулося чергове засідання Центральної Ради Всеукраїнської громадської організації інвалідів  «Союз Чорнобиль України».  Розглянуті такі питання:
  1. Про заходи до 31-х роковин Чорнобильської трагедії.
Прийнято,  зокрема,  рішення  щодо проведення  20  квітня  2017  року  у м. Києві «Ходи пам’яті», до участі у якій запросити Президента України, членів Уряду на чолі з Прем’єр-міністром України, народних депутатів України, представників міжнародних організацій.
  1. Про стан реєстрації та перереєстрації місцевих осередків ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
Вирішено здійснити заходи щодо реєстрації новостворених осередків ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
  1. Про участь місцевих осередків «Союзу Чорнобиль України» в реалізації бюджетних програм надання медичної допомоги чорнобильцям.
Доручено керівникам обласних організацій «Союз Чорнобиль України» забезпечити контроль за реалізацією в областях бюджетної програми    «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Заплановано провести найближчим часом відповідний семінар з цього питання. Доручено також керівництву «Союзу Чорнобиль України» взяти участь у підготовці нового Порядку реалізації бюджетної програми «Відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою».
  1. Про статус Львівської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» і Київської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
 Вирішили взяти до відома інформацію голови Львівської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» В. Смеречинського та продовжити співпрацю на підставі відповідного договору. Центральній Ревізійній комісії ВГОІ «Союз Чорнобиль України» доручено здійснити перевірку статутної діяльності Київської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
  1. Про рішення конференції Полтавської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» та рад Запорізької, Сумської, Чернігівської обласних організацій ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
Вирішили: засудити дії керівників зазначених обласних організацій, що спрямовані на дестабілізацію та розкол ВГОІ «Союз Чорнобиль України». Доручити Президенту ВГОІ «Союз Чорнобиль України» В. Войтову провести зустрічі в обласних організаціях з метою інформування чорнобильців про заходи, що здійснюються ВГОІ «Союз Чорнобиль України» з відстоювання законних прав та інтересів учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи
  1. Звіт Центральної Ревізійної комісії ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
 Центральної Радою ВГОІ «Союз Чорнобиль України» взято до відома Звіт Центральної Ревізійної комісії ВГОІ «Союз Чорнобиль України».

Крім зазначеного, Центральна Рада затвердила ПОЛОЖЕННЯ про Тимчасовий Комітет Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» з питань соціального захисту тимчасово переміщених осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також підтримала пропозицію голови Донецької обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» стосовно представництва цієї організації на засіданнях Центральної Ради ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
Закриваючи засідання Центральної Ради, Президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України» В. Войтов зазначив, що ВГОІ «Союз Чорнобиль України» є неполітичною громадською організацією і вона захищає права усіх чорнобильців, які відносяться до різних політичних партій або є позапартійними, і зважаючи на це, керівник організації має бути також позапартійним, а тому В. Войтов оприлюднив свою Заяву до керівника Соціально-екологічної партії «Союз.Чорнобиль.Україна.» про звільнення його з посади заступника голови партії та про виключення з членів цієї партії за власним бажанням.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий