среда, 15 февраля 2017 г.

ВШАНУВАННЯ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ НА КИЇВЩИНІ...


До Дня вшанування учасників  бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з Афганістану голова Київської облдержаадміністрації Олександр Горган разом із першим заступником голови обласної ради Володимиром Майбоженком вручили ордери на житло дев’ятьом воїнам-«афганцям», двоє з яких – учасники АТО.

Зокрема, ордер на квартиру було вручено синові Миколи Личака, учасника бойових дій в Афганістані та учасника АТО, добровольця  батальйону “Айдар”, котрий героїчно загинув на Луганщині.
Олександр Горган подякував ветеранам Афганістану за їхній подвиг та активну участь в захисті України в зоні бойових дій на Сході.
«Київська обласна державна адміністрація, оголошуючи пріоритетом своєї діяльності національно-патріотичне виховання, у цьому році планує широкомасштабну програму, розгортання якої ми значною мірою плануємо опирати на ваші тверді плечі», – наголосив Олександр Горган.

Очільник Київщини також нагородив голову Київської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Івана Коваля відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».
Перед урочистим засіданням голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган разом із ветеранами Афганістану та їхніми рідними поклали квіти до Всеукраїнського меморіалу-пам’ятника воїнам України, полеглим в Афганістані.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий