пятница, 27 мая 2016 г.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИОстап Семерак: Усі роботи щодо завершення будівництва та насування арки НБК на об’єкт «Укриття» проходять згідно з графіком


26 травня 2016 року Міністр екології та природних ресурсів України зустрівся із директором департаменту ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку Вінсоном Новаком.

Під час зустрічі обговорили хід будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива на Чорнобильській АЕС та арки НБК на об’єкт «Укриття» 4 енергоблоку.

Представники ЄБРР повідомили, що задоволені процесом просування будівництва і заходами які здійснює Уряд України щодо покращення екологічної безпеки в зоні відчуження.

У свою чергу Остап Семерак розповів міжнародним представникам, що всі роботи по завершенню будівництва та насування арки НБК на об’єкт «Укриття» проходять згідно з графіком.

«Сподіваюся, що вже в листопаді цього року, як і заплановано, ми розпочнемо процес насування арки НБК на об’єкт «Укриття». Сьогодні топ-пріоритетом в роботі Міністерства екології та природних ресурсів є підвищення рівня екологічної безпеки в зоні відчуження і ми вдячні Європейському банку реконструкції та розвитку і всім країнам-донорам за підтримку», - зазначив Остап Семерак.

Також під час зустрічі Вінсон Новак повідомив, що ЄБРР перерахував із власних коштів на Рахунок ядерної безпеки 40 млн. євро для завершення будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива, в тому числі від України 1,4 млн. євро.

Нагадаємо, що 26 квітня 2016 року між Урядом України, Європейським банком реконструкції та розвитку та ДПС «Чорнобильска АЕС» була підписана трьохстороння угода, відповідно до якої ЄБРР зобов’язався додатково виділити 40 млн. євро для фінансування проекту РЯБ-СВЯП-2 (рахунок ядерної безпеки для фінансування будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива). 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправка комментария