четверг, 26 мая 2016 г.

"ПОЗИЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ"...

Підвищення цін і тарифів призведе до зростання бідності серед населення

25 травня відбулась відео-конференція з обговорення профспілкової позиції та механізмів захисту населення від шокового підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.

Питання порядку денного було одне – запропоноване Урядом підвищення ціни на газ і які це матиме наслідки для українського населення, а також було проаналізовано заходи соціального захисту, що запропонував Уряд у цій ситуації і тактику дій профспілок.

Після обговорення проблеми учасники наради дійшли висновку, що підвищення цін і тарифів призведе до збільшення кількості отримувачів житлових субсидій і підвищення рівня бідності навіть серед працюючого населення.
Як найбільш дієвий засіб подолання негативних наслідків від зростання цін і тарифів профспілки запропонувалипідвищити рівень доходів громадян.

Окремо було підкреслено, що профспілки готові до ведення соціального діалогу, зокрема щодо пошуку ефективних шляхів соціального захисту населення в умовах зростання цін. З цією метою ФПУ розроблений відповідний законопроект.
Якщо пропозиція профспілок буде відхилена, профспілки вимушені будуть вдаватися до більш дієвих засобів захисту населення, зокрема до проведення акцій протесту.
Учасники наради вирішили прийняти Звернення профспілок до Уряду і ВР стосовно погіршення соціально-економічного становища громадян у звязку із запланованим підвищенням цін і тарифів.
 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий