пятница, 25 марта 2016 г.

ТЕЛЕМАРАФОН "ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ"...

Триває телемарафон "Дзвони Чорнобиля"

Київська регіональна філія НТКУ


22 березня в ефірі  Центрального каналу Київської регіональної філії НТКУ вийшов в ефір другий випусктелемарафону «Дзвони Чорнобиля». В прямому ефірі було розглянуто аспекти радіаційного забруднення території навколо АС «Фукусіма-1» в Японії та можливості повернення туди евакуйованого раніше населення.

З проектом мінімізації наслідків найбільшої техногенної катастрофи 3-го тисячоліття, розробленим для японського уряду українськими вченими, ознайомив глядачів його автор, директор інституту проблем Чорнобиля, доктор фізико-математичних наук Володимир Токаревський.
Про особливості так званого психологічного синдрому Фукусіми розповів доктор медичних наук, професор Костянтин Логановський.
У нашому суспільстві є чорнобильці, які отримали цей статус як ветерани ядерних випробувань. Про них та їхню справу йшлося в розмові з головою правління ВГО «Спілка учасників та ветеранів ядерних випробувань і військових навчань з використанням ядерної зброї» Миколою Радченком.
Про підготовку до відзначення 30-х роковин чорнобильської катастрофи розповів Президент Всеукраїнської Громадської Організації Інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Володимир Войтов.
Наступна, третя програма «Дзвони Чорнобиля» вийде в прямому ефірі на Центральному каналі 5 квітня о 10.30.
Нагадаємо, що Київська регіональна філія НТКУ за ініціативи міжнародної організації «Союз Чорнобиля», що об’єднує нині 17 національних «Союзів» світу, започаткував до 30-хроковин Чорнобильської катастрофи безпрецедентний десятимісячний телемарафон «Чорнобиль: 30 років подвигу». Постійними її ведучими стали журналісти Валерій Макаренко, Валентин Щербачов та Тамара Хрущ, які свого часу були авторами та ведучими популярного проекту Київської ДРТРК «Дзвони Чорнобиля», що виходив в ефір з 1989 року.

 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий