понедельник, 21 марта 2016 г.

Пам’ятна медаль до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофиЧорнобильські нагороди розроблені ВТО "Орден" спільно зі Спілкою Інвалідів Чорнобиля Святошинського району м. Києва

Пам’ятна медаль до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи
Артикул: 206
Цена комплекта: 150.00 грн.
Виготовляється ВТО "ОРДЕН" 
http://vto-orden.com.ua/ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА: 

1. «НОВОЮ ПОШТОЮ» в будь яке місто України - заповнити та відправити заявку на e-mail: admin@vto-orden.com.ua або по факсу (044) 424-53-14

натисність та завантажте ->>> ЗАЯВКА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ «НОВОЮ ПОШТОЮ»

УСНІ ЗАЯВКИ ПО ТЕЛЕФОНУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

2. САМОВИВІЗ - отримання і оплата товару особисто у нашому офісі - в м. Київ, метро "Житомирська", вул. Семашко, 13, оф. 108, тел./факс: +38 (044) 424-53-14, моб.: 067-523-49-49
=============================================================================================
Детально про отримання товару «НОВОЮ ПОШТОЮ» та форми оплати:

Для отримання нагород потрібно надіслати заповнену заявку на ел. адресу admin@vto-orden.com.ua

За наявності нагород на складі, ми надсилаємо вам товар “НОВОЮ ПОШТОЮ”. 

Протягом доби ми надсилаємо Вам підтвердження про отримання Вашої заявки - ЦЕ ГАРАНТІЯ того, що замовлення буде виконане у повному обсязі і в зазначений термін!

Якщо Ви отримали це підтвердження – ДЗВОНИТИ НЕ ТРЕБА!

В день відправки, на мобільний номер "Отримувача" буде надіслано смс-повідомлення з № накладної, необхідний для отримання товару на складі «НОВОЇ ПОШТИ» у Вашому місті.

Якщо в вашому місті немає відділення “НОВОЇ ПОШТИ”, то ви обираєте найближче місто де працює "НОВА ПОШТА"  і вказуєте його в заявці!

Прохання – ОБОВ’ЯЗКОВО вказуйте в заявці область, бо малі міста з однаковими назвами є в різних областях.

Додатково до вартості нагород Ви сплачуєте за послуги “НОВОЇ ПОШТИ” ( за доставку товару від 20 грн. та за повернення коштів Відправнику - 2% від вартості проплати за товар) сайт "НОВОЇ ПОШТИ" з адресами складів  http://novaposhta.ua

Термін доставки залежить від графіку роботи вашого складу. В обласні центри та великі міста вантаж доставляється протягом 24 годин.

У невеликі міста вантаж надходить 1-2 рази на тиждень. Графік роботи вашого складу (перед відправкою заявки) уточнюйтесамостійно на сайті «НОВОЇ ПОШТИ» - щоб не запізнився вантаж.

P.S. В крайньому випадку, якщо не працює Інтернет або Ви не маєте можливості їм користуватися, заявку можна відправити по факсу (наприклад з поштового відділення) - наш офісний тел./факс: (044) 424-53-14.

Форми оплати:

-  готівковий розрахунок (при отриманні і оплаті товару особисто у нашому офісі)
- "накладеним платежем" – оплачуєте товар при отримані на складі «НОВОЇ  ПОШТИ»
-  ПЕРЕДОПЛАТА - переказ на картку "Приват Банку"
- ПЕРЕДОПЛАТА - безготівковий розрахунок на р/р (обов’язково - договір, рахунок, накладна) - МИ ПРАЦЮЄМО НА ЄДИНОМУ ПОДАТКУ, 3-тя група. Тільки ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШЕЙ, на наступний день, ми відвантажуємо Вам товар в офісі або надсилаємо «НОВОЮ ПОШТОЮ» (транспортні витрати за ваш рахунок). 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий