пятница, 6 апреля 2018 г.

"ЧОРНОБИЛЬЦІ ГОЛОДУЮТЬ ПІД СТІНАМИ МІНСОЦПОЛІТИКИ." ФОТО. ВІДЕО...

Десятки українських Пенсіонерів-Чорнобильців проводять безстрокову акцію протесту під стінами Міністерства соціальної політики на Еспланадній вулиці. Вони вимагають підтримати законопроект №4442, який передбачає збільшення пенсій всім категоріям Чорнобильців. 
В акції беруть участь близько 40 людей. 
Деякі з них мають на головах пов’язки з написом “голодую”.
Законопроект, внесений в Раду лідером «Радикальної партії України» Олегом Ляшком ще в квітні 2016 року, передбачає більш ніж п’ятикратне збільшення виплат людям, які постраждали від Чорнобильської аварії. Наприклад, мінімальний розмір пенсій непрацездатним Чорнобильцям з 1-ю групою інвалідності, яких відселили з «зони відчуження», на думку Ляшка, повинен вирости з 180% до 1000% прожиткового мінімуму. «Сьогодні пенсійне забезпечення Інвалідів-Чорнобильців на Україні розділене на дві групи. Одні отримують 15 тисяч гривень на місяць – це в основному працівники станції і мешканці Чорнобиля, які перебували в місті в момент аварії і відразу після неї.

А ті люди, які працювали ліквідаторами аварії, солдати-призовники, військові із запасу, яких тоді терміново мобілізували – всі вони в підсумку отримали пенсію в розмірі 2,5 тисячі гривень», – заявляють протестувальники.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Раді закликають ухвалити законопроект Радикальної партії щодо захисту Чорнобильців. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий