суббота, 14 апреля 2018 г.

Партія «Відродження» Розробила Заяви, з Якими Всі Чорнобильці Можуть Вимагати Перерахунку Пенсій...


Юридичнa кoмaндa Пaртії «Відрoджeння» рoзрoбилa фoрму зaяви дo Пeнсійнoгo фoнду Укрaїни тa фoрму пoзoвнoї зaяви, з якoю усі бeз винятку   Чoрнoбильці – Ліквідaтoри нaслідків aвaрії на ЧАЕС зможуть звертатися до відповідних органів із вимогою перерахувати пенсії відповідно до   чинного   законодавства.
Партія «Відродження» наполягає на тому, що стосовно Чорнобильців-Ліквідаторів нинішня влада припускається дискримінації, тому питання соціального захисту постраждалих від Чорнобильської катастрофи перебуває під особливим контролем політсили.
Раніше фахівці Партії «Відродження» розробили проекти заяви до ПФ та позовної заяви для ліквідаторів-військовослужбовців. Однак відновлення справедливості має стосуватися усіх Чорнобильців.1 комментарий:

  1. шановна партія "ВІДРОДЖЕННЯ"!!!Чорнобильці відсудили в держави 6.2 млрд.гривен.Будьте ласкаві,зробіть ТАК, щоб держава повернула хоч ці копійки.бо це вже копійки!судитись ми почали в 2007 році!!! А Ви знову СУДИ!!!суди були!!!навіть ЄСПЧ!!!а всього то і потрібно, одне речення в БЮДЖЕТІ!!!!

    ОтветитьУдалить