вторник, 6 марта 2018 г.

Про Встановлення Середньої Вартості Путівки Для Виплати Грошової Компенсації Замість Путівки Громадянам, Які Постраждали Внаслідок Чорнобильської Катастрофи...


МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
20.02.2018  № 257


Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції  України 
26 лютого 2018 р. 
за № 234/31686
Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 838 „Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” НАКАЗУЮ:
1. Установити середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, в межах бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”, у сумі 481 грн.
2. Фінансово-економічному департаменту (В. Задніпрянець) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 січня 2018 року.

Міністр                                                                                         А. Рева

ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий