вторник, 24 октября 2017 г.

ПРО ЗАКУЛІСНІ ІГРИ ПРЕЗИДЕНТА ВГОІ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ» ВОЙТОВА В. В. ...

Шановні члени Центральної Ради ВГОІ «Союз Чорнобиль України»!

Змушений, шановні побратими найпотужнішої, найвпливовішої громадської Чорнобильської організації звернутися до Вас у зв’язку з протиправними діями Президента ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Войтова В.В.

Чому дозволяє собі Президент фальсифікувати рішення Центральних Рад, конференцій, проштовхуючи своє   таємне й бажане? 

Коли ми дозволили йому це робити? 

Чи ми не зрозуміли, чи ми не повірили, що таке можливо, чи то є справедливість по-вінницьки?

Пригадаємо, вибори в листопаді 2015 року. Войтов В. дуже просив мене й декого з Вас про підтримку його кандидатури на посаду президента. Клятвено обіцяв, що не зійде з курсу, який вів Андреєв Юрій Борисович в частині захисту Чорнобильців, що йому дуже болять проблеми постраждалих громадян, що він збереже той склад організації, який роками працює пліч-о-пліч й найголовніше – не втратить авторитету Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» — найпотужнішої  Чорнобильської організації.

Ми йому повірили. 

Обрали Президентом та довірили життя не лише наші, а й наших побратимів, наших дітей, вдів, всіх постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Йому повiрив й голова Чернiгiвської обласної організації Лiгун А.М., вiддавши голоси на його користь на  звiтно-виборній конференцiї в листопадi 2015р.

З чого почалася дiяльнiсть Войтова на посадi Президента «Союзу Чорнобиль України»?

З ганебного, шаленого тиску i шантажу  досвiдченого та вiдданого нашiй органiзацiї головного бухгалтера Орловської Катерини Дмитрiвни та її помiчника Яременко В., що врешті решт призвело до їx звiльнення.

А що значить його наказ про призначення головою виконкому «Союзу» студента, сина, щойно призначеного головного бухгалтера, який нiякого вiдношення до нашої органiзацiї не має. Але i зараз цей студент залишається в штатi »Союзу» та отримує зарплатню.

А де була його совiсть, поряднiсть коли призначив i виплачував своїй родичці заробiтну  плату президента?

Манiпуляцiї з переобранням Центральної Ревiзiйноiї комiсiї, створивши нову, карману ЦРК СЧУ. Пiсля цього почалася пiдспудна, пiдла робота на усунення тих, хто висловлював iншу думку, хто  дозволяв собi критикувати Войтова за його бездiяльнiсть, нерiшучiсть, за те, що вiн «лiг пiд владу», ховався за спини  керiвникiв iнших Чорнобильських органiзацiй.

I от вже на першому засiданнi Центральної Ради, не погоджуючись нi з ким, Войтов вiдсторонює нашого авторитетного голову Луганської обласної організації Волчанського I. П. 

Пiзнiше на сайтi СЧУ з’являється протокол, в якому рiшення Центральної Ради «ввести Малика О. до складу ЦР «Союзу» - ми не зрозуміли, чи помилились?

Наступним «хлопчиком для биття» стає Дерда І.І. – голова Київської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» — легітимно обраний обласною конференцією. До речі, на конференції були присутні члени Центральної Ради ВГОІ СЧУ.

Але пізніше Войтов не дає йому витяг з протоколу про підтвердження обласного осередку, на який за його власним бажанням і з власної царської волі не можуть перереєструватися осередки.

Войтов В.В. виступає  основним iнiцiатором проведення нелегітимних, таємних, у вiдсутностi Дерди I.I. та бiльшостi районних осередкiв Киiвської обласної організації зборiв про вiдсторонення з посади  Дерди та призначення слухняного Хрущенка.

На черговому засіданні Центральної Ради Войтову В. виносять недовіру декілька обласних організацій «Союз Чорнобиль України», зокрема, Полтавська, Чернігівська, Запорізька, Чернівецька, Кропівницька, Сумська.

Після цього починається  помста Президента. Замість того, щоб зібратися та вислухати їх — чому насправді керівники так ставляться до Президента, що вони хочуть йому донести. Ні…!!!

Войтов всупереч дiючому законодавству на засiданнi ЦР «Союзу» 16.10.17р.виносить нове рiшення - виключити Демченка Г.Х. з членiв «Союзу» без  повiдомлення причин, у моїй вiдсутностi та вiдсутностi багатьох членiв ЦР, обласних керiвникiв. Зрозумiло одне - потрiбен йому слухняний керiвник.

Довго кружляв Президент навколо Сумської органiзацiї…. i ось - нарештi сталося.

До речi, нагадаю нашому »керiвничку» - Вiце-президентом  мене i Президентом Войтова обрано разом звiтно-виборною конференцiєю у листопадi 2015р.

Але ж виникає питания: Хто наступний?

Недiлько О., Шкурпела В., Лiгун А., Геращенко О., Бутенко О., Вінник А., Кобчик В., Яценко В.  

Хто ще?

Хто  Ви є, Президент ВГОI «С Ч У»?

Хто дав право паплюжити честь «Союзу Чорнобиль Украiни»?

Нагадаю наше кредо: «Честь. Мужнiсть. Гуманнiсть»

Я сподiваюсь, що не образив Вас такими словами.

Доки  Вами будуть здаватися права Чорнобильцiв? Коли вони будуть по-справжньому вiдстоюватися, а не красиво заговорюватися? 

Президент Войтов, Ви боїтеся влади?   

Так, боїтеся, тому що анi разу за два роки свого Президентства не виступили проти влади захищаючи права Чорнобильцiв.

Войтов хвалиться  тим, що вiн проводе багато зустрiчей з керiвниками державної влади та направив багато до них звернень, листiв. Таке! Більше 90% усiх звернень, пропозицiй, зустрiчей відпрацювали Вiце-президенти  Яценко В.М. та Кобчик В.П., а Ви, шановний, бiльший час свого Президентства перебуваєте у своїй Вiнницi.

На Президiiї ЦР «Союзу» вiд 04.10.2017р. було прийнято рiшення про проведення акцiї протесту бiля Верховної Ради 19 жовтня 2017р.,в день прийняття Державного бюджету України на 2018р.

Може Ви органiзували, провели масштабну Всеукраїнську акцiю протесту? НI!

Ви тишком, нишком уникли вiд виконання цього рiшення.

Я можу наводити безлiч прикладiв вашої негативної, безрезультативної дiяльностi за два роки.   А  може Ви виконуєте завдання влади розвалити колись найпотужнiшу, найструктурованiшу громадську Чорнобильську органiзацiю? 

Вам частково  вдається це зробити.

Шановнi колеги, побратими, члени нашого «Союзу», невже Вас влаштовує таке  становище? 

Чи може варто закрити ВГОI»СЧУ», досить гвалтувань.

Пропоную обговорити ситуацiю яка склалася та заслухати Войтова про його намiри на конференцiї «Союзу»,яка згiдно з рiшенням Президiї ЦР ВГОI»СЧУ» вiд 4 жовтня 2017р.та має вiдбутися в листопадi-груднi 2017р.

Про дане рiшення Президiї на засiданнi ЦР 16.10.17р. шановний Президент не випустив нi пари з вуст.

Шановнi Чорнобильцi, Ви обирали Войтова, щоб вiн слугував Вам, захищав Вашi iнтереси, а не потакав владi!
З повагою, Віце-президент
ВГОІ «Союз Чорнобиль України»
Голова Сумської обласної
організації інвалідів
«Союз Чорнобиль України»
Демченко Г.Х. 
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий