пятница, 13 октября 2017 г.

Європейський Суд з Прав Людини Відмовився Розглядати Скарги Українських Чорнобильців...


ЄСПЛ не опрацьовуватиме 12 тисяч скарг українських "Чорнобильців"
Кількість скарг "Чорнобильців" з 1999 року в Європейському суді з прав людини сягнула 29 тисяч. Суд не бачить сенсу повторювати своє попереднє рішення.
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у Страсбурзі заявив, що не опрацьовуватиме надалі понад 12 тисяч позовів українських "Чорнобильців". 
Судді у четвер, 12 жовтня, передали процес у руки Комітету міністрів Ради Європи задля того, щоб той знайшов рішення. "(ЄСПЛ - Ред.) ризикує почати функціонувати як частина української системи правосуддя", - ідеться у заяві.
Суть звернення скаржників до ЄСПЛ - відсутність компенсацій українською державою за катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році попри те, що українські суди постановляли, що такі компенсації мають бути виплачені. Перша скарга "Чорнобильців" була подана в ЄСПЛ іще в 1999 році. На даний момент загальна їх кількість сягнула 29 тисяч. Ще у 2009 році, при винесенні першого вердику у справах "Чорнобильців", ЄСПЛ звернув увагу на низку вад української системи правосуддя. Страсбурзькі судді тепер не бачать сенсу повторювати своє рішення.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий