пятница, 15 сентября 2017 г.

"СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ" ПОВІДОМЛЯЄ...


Повідомлення
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» повідомляє, що на ім’я виконуючого обов’язки Міністра охорони здоров’я У. Супрун 01 вересня 2017 року було направлено лист з вимогою про зустріч (нижче додається №1).
Також повідомляємо, що на ім’я Міністра Соціальної Політики України Реви А.О., за дорученням Президії Центральної Ради ВГОІ «Союз Чорнобиль України», буде направлено Відкритий лист «Щодо бездіяльності Міністерства Соціальної Політики України, внаслідок чого порушуються права українських Чорнобильців на життя, здоров’я і належний соціальний захист» (нижче додається №2).

№1.
В.о. Міністра охорони
здоров’я України
У. Супрун
Шановна пані Уляно Надіє !
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» повідомляє, що зустріч з заступником Міністра охорони здоров’я України Лінчевським О.В. щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України №180, яка відбулася 22 серпня 2017 року, не дала ніяких результатів.
На підставі вищезгаданого, вимагаємо на 05 вересня 2017 року призначити зустріч з Вами Робочої групи ВГОІ «Союз Чорнобиль України», про що повідомити Войтова В.В. за тел. 097-400-27-75.
У разі відмови в такій зустрічі, наші представники будуть змушені прийти до Вас без запрошення. 
З повагою,
Голова Виконкому ВГОІ
«Союз Чорнобиль України» Н.П. Макаревич

 №2.
 Міністру соціальної 
політики України
А.О. Реві
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
«Щодо бездіяльності Міністерства Соціальної Політики України, внаслідок чого порушуються права українських Чорнобильців на життя, здоров’я і належний соціальний захист».
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» вимушена звернутися до Вас з Відкритим листом, оскільки Ви і Ваші підлеглі протягом тривалого часу не вживають ніяких заходів для розв’язання життєво важливих для українських Чорнобильців питань.
Так, за вісім місяців поточного року, що минули, не розпочата реалізація бюджетної програми «Відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою». ВГОІ «Союз Чорнобиль України» підготовлено і передано Міністерству Соціальної Політики України необхідні документи на оплату дороговартісного лікування 30-ти Чорнобильцям. Ці важкохворі люди сподіваються на державну допомогу, але працівниками Мінсоцполітики гальмується розгляд і підписання цих документів для оплати лікування. Це не можна оцінити інакше, як свідому бездіяльність Мінсоцполітики, спрямовану на знищення Чорнобильців.
Життєво важливим для українських Чорнобильців є питання поліпшення їхнього пенсійного забезпечення. За Вашою пропозицією, висловленою публічно в присутності представників громадських Чорнобильських організацій, кілька місяців тому Вам було передано відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України, узгоджений всеукраїнськими громадськими Чорнобильськими організаціями. Проте, до цього часу Ви не виконали обіцяного і не внесли зазначений проект на розгляд Уряду України.
23 травня 2017 року на зустрічі з Чорнобильцями Президент України П.О. Порошенко визнав, що влада заборгувала перед Чорнобильцями, нічого не зробивши для Героїв-Ліквідаторів навіть до 30-х роковин Чорнобильської трагедії. Глава Держави дав відповідне доручення Уряду України, але Ви, як член Уряду, нічого не зробили й на виконання доручення Президента України.
Позбавляючи такою бездіяльністю Чорнобильців України прав на належне харчування і лікування, влада по суті прирікає їх на вимирання.
Протягом кількох місяців ВГОІ «Союз Чорнобиль України» марно намагається зустрітися з Вами, щоби з’ясувати причини такої бездіяльності Міністерства стосовно захисту інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей Чорнобиля.
Андрію Олексійовичу, досить ховатися від людей!
Вимагаємо невідкладної зустрічі з Вами делегації ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
Вимагаємо конкретних дій і рішень з врятування життя і здоров’я українських Чорнобильців!

За дорученням Президії
Центральної Ради,
Президент ВГОІ
«Союз Чорнобиль України» Войтов В.

Комментариев нет:

Отправить комментарий