понедельник, 18 сентября 2017 г.

Поліція Попередила Спробу Виносу 40 кг Радіаційних Грибів із Зони Відчуження. ФОТО...


ЗОНА ЧАЕС: ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ ПОНАД 40 КГ РАДІАЦІЙНИХ ГРИБІВ.
Працівники відділу поліції спільно з бійцями полку поліції особливого призначення виявили правопорушників поблизу відселеного села Котовське. Двоє жителів намагалися винести  за межі зони відчуження велику кількість грибів.
Як пояснили правоохоронцям двоє жителів Київщини, проникли вони на закриту територію з метою збирання грибів для власного вжитку.
У громадян виявлено та вилучено лісові гриби  вагою 12,5 та 19 кг. Під час проведення дозиметричного контролю встановлено, що допустимий рівень вмісту радіаційних елементів у грибах перевищує у 30 разів допустиму норму.
За проникнення в зону відчуження без дозволу спеціальних документів відносно осіб складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За фактом переміщення лісових грибів за межі зони відчуження відкриті кримінальні провадження за ст. 267-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних міні­мумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від одного до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 
Триває слідство.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий