пятница, 9 июня 2017 г.

РІШЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ ВГОІ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"...


Урядовому законопроекту №6480 «НІ!» 
07 чeрвня 2017 рoку відбулoся зaсідaння Цeнтрaльнoї рaди ВГOІ «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни» нa якoму булa зaслуxaнa інфoрмaція прo зустріч Прeзидeнтa ВГOІ «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни» В. Вoйтoвa, кeрівників іншиx грoмaдськиx Чoрнoбильськиx oргaнізaцій з Прeзидeнтoм України П.Порошенко.
Також були обговорені основні пропозиції, які будуть винесені від ВГОІ «Союз Чорнобиль України» на парламентські слухання на тему: «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи», що відбудуться 07 червня 2017 року о 15.00.
Одноголосно членами ЦР було прийняте Звернення до Голови Верховної Ради України А.В.Парубія та всіх Народних депутатів України про недопустимість приняття законопроекту №6480, який загрожує правам громадян, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЄС та мають статус потерпілих.
ДЖЕРЕЛО:

1 комментарий:

  1. За роки незалежності, більше 50 поправок та змін внесено в закон № 796-12.Первинного варіанту ,(совкового)апріорі не існує.І не всі вони прийняті для покращення (люби боже правду)життя ліквідаторів,евакуйованих та переселенців.я вже не кажу про людей, які проживають у зоні відселення.Цей ЗУ № 796-12 уже не є совєтським.

    ОтветитьУдалить