пятница, 6 мая 2016 г.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій

НАРДЕП ЛЮДМИЛА ДЕНІСОВА ЗАРЕЄСТРУВАЛА У ПАРЛАМЕНТІ ЗАКОНОПРОЕКТ, ЯКИЙ СКАСОВУЄ ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відміни оподаткування пенсій» (реєстр. № 4542-1), автором якого є народний депутат від фракції «Народний фронт», Голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова.

Як відомо, з 1 січня 2015 року і до цього часу 15-відсотковому оподаткуванню підлягають пенсії, розмір яких перевищує три мінімальних заробітних плати.
Голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова повідомила, що такі заходи свого часу були вжиті у зв’язку зі складною ситуацією в державі. 
«Протягом цього важкого періоду в нашій історії, Уряд під керівництвом Арсенія Яценюка разом з Парламентом зміг здійснити необхідні реформи і стабілізувати розвиток економічного та фінансового сектору держави, що і забезпечило на сьогодні можливість подання законопроекту про відміну з 1 травня оподаткування пенсій громадян України», - наголосила народний депутат від фракції «Народний фронт» Людмила Денісова.
Так, за даними Державної фіскальної служби України, за січень-лютий 2016 року надходження до зведеного бюджету збільшено на 8,27 млрд.грн. понад встановлені планові показники.
Також автор законодавчих змін до Податкового кодексу підкреслила, що за таких умов економічного стану держави Парламент може повернути норми щодо не оподаткування пенсійних виплат, і це не призведе до втрат надходжень до державного та місцевих бюджетів. 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий