среда, 18 мая 2016 г.

"СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ" ПРО "НАГОРОДУ" ДЛЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ...Щодо відмови влади України у виготовленні медалі для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС «За участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи».

Президенту України
Порошенку П.О.


Шановний Петре Олексійовичу !

Відповідно до Указу Президента України від 14.12.2015 року №702, 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

З метою належного вшанування подвигу ліквідаторів, за чисельними пропозиціями громадськості, було розроблено проект Указу Президента України «Про встановлення відзнаки Президента України – медалі «За участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи», який 02.12.2015 року було схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України та подано на розгляд Президентові України.

Проте,  Комісією державних нагород та геральдики про Президентові України прийнято рішення відхилити зазначений проект та рекомендовано Главі держави утриматися від встановлення такої відзнаки.

Ліквідатори, які чекали обіцяної нагороди за їхній подвиг, обурені таким рішенням. Люди, які врятували Україну, Європу і Світ, хочуть і мають право знати, з яких мотивів їм відмовлено у нагороді. 
Тому просимо дати доручення щодо надання ВГОІ «Союз Чорнобиль України» докладної відповіді з порушеного питання.

З повагою,

Президент ВГОІ
«Союз Чорнобиль України»                                                 Володимир ВОЙТОВ
Щодо скликання Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.


Голові Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи
Зубку Г.Г.

Шановний Геннадію Григоровичу !


Відповідно до Указу Президента України від 14.12.2015 року №702, 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.
До 26 квітня поточного року  відбулося лише одне засідання очолюваного Вами Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. Як результат, не було підготовлено відповідну Національну доповідь України, не видано Указу Президента України щодо встановлення державної відзнаки учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, не прийнято й жодного рішення щодо поновлення належного соціального захисту інвалідів, ліквідаторів, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Таке ставлення до українських чорнобильців викликає обурення чорнобильської громадськості, передусім ліквідаторів, які ціною свого здоров’я і життя врятували Україну, Європу і Світ.
Враховуючи вищезазначене, просимо скликати засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, на якому розглянути питання щодо проведення до кінця поточного року заходів з вшанування подвигу ліквідаторів, захисту законних прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З повагою,

Президент ВГОІ
«Союз Чорнобиль України»                                                 Володимир ВОЙТОВ 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий