пятница, 15 апреля 2016 г.

"ПРО ПРИОРІТЕТИ У РЕФОРМУВАННІ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ"...


Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко окреслив основні пріоритети у реформуванні соціальної сфери



ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко координуватиме діяльність Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я та Пенсійного фонду.

«Основне завдання - це координація діяльності, -  заявив Павло Розенко в інтерв’ю журналістам, - Щонайменше, мова йде про Міністерство охорони здоров'я, Міністерство соціальної політики та Пенсійного фонду. Це буде концентрація діяльності на реформах в цих сферах. Уряд має формувати політику, ідеологію у цих сферах. Я буду цим займатися і допомагати міністрам формувати політику у відповідних галузях – соціальної сфери і охорони здоров'я, комунікувати з іншими міністерствами і з суспільством. Це досить великий шматок роботи. Для мене це нові виклики».

Основні пріоритети у реформуванні соціальної сфери, за словами Віце-прем’єр-міністра, - це проведення пенсійної реформи, зміна трудового законодавства та системи зайнятості, а також реформування системи соціального страхування.

«По-перше, провести пенсійну реформу. Законопроекти знаходяться у Верховній Раді, потрібно повернутися до цього питання і визначитися, яким шляхом ми йдемо. По-друге, прийняти новий Трудовий кодекс. По-третє, реформувати систему соціального страхування - об'єднати фонди соціального страхування. Уже повністю підготовлено та погоджено з усіма сторонами реформування Служби зайнятості та системи зайнятості населення в цілому», - зазначив Павло Розенко.

Павло Розенко також наголосив, що потрібно повертатися до питання введення медичного страхування. «У всьому світі це система, яка або є частиною соціального страхування або частиною соціальної політики. У більшості країн світу міністерство охорони здоров'я і міністерство соціальної політики - єдиний орган», - підкреслив він.






 

ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

1 комментарий:

  1. уже нареформувались! чого стоїть тільки один цей пункт прикінцевих положень;-"7-2. До 1 січня 2015 року право дострокового виходу на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років та за умови звільнення з роботи. У цьому випадку розмір їх пенсії, обчислений відповідно до статті 27 та з урахуванням статті 28 цього Закону, зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.
    Зменшення розміру пенсії за віком застосовується протягом усього періоду отримання пенсії незалежно від її виду".
    в той самий час 46 стаття Конституції України.. -"Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом".при стажу в 35 років.жінка одержує пенсію 950 грн.стидоба.замість того щоб вигнати крутити волам хвости,їх підвищують.і таке саме скрізь.

    ОтветитьУдалить