пятница, 22 апреля 2016 г.

"КОРОТКІ НОВИНИ"...

Кабмін виділив майже 250 млн гривень на збільшення доплат особам, що працюють в зоні відчуження


Рішенням передбачено збільшення окладу працівників зони відчуження до 1,5 мінімальних зарплат

Кабінет міністрів України виділив майже 250 млн гривень на збільшення доплат особам, що працюють в зоні відчуження, повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.
"Кабмін підтримав виділення 243,4 млн гривень на збільшення доплат особам, які постійно працюють в зоні відчуження", - розповів міністр та пояснив, що кошти передбачені на 2016 рік.
За його словами, рішенням передбачено збільшення окладу працівників зони відчуження до 1,5 мінімальних зарплат.


Німеччина надасть Києву 19 млн євро для ліквідації наслідків Чорнобиля 
Берлін  вже  надав  Україні  120  млн  євро  для  ліквідації  наслідків  аварії на ЧАЕС, в майбутньому будуть надані ще 19 млн.
Про це заявила міністр охорони навколишнього середовища, будівництва та безпеки реакторів ФРН Барбара Хендрікс.
"Якщо вийде накрити енергоблок новим куполом, від ядерного реактора не буде більше надходити безпосередньої небезпеки", - додала міністр.
Барбара Хендрікс також розкритикувала використання ядерної енергії. Це, за її словами, "тупикова технологія з дорогим кінцем", що також демонструють дебати щодо фінансування відмови від використання атомної енергії.
Поряд з Німеччиною фінансову допомогу Україні надають 44 держави. Частково кошти вкладаються в створення нового саркофага, який повинен буде повністю ізолювати зруйнований четвертий енергоблок.

 

ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий