четверг, 24 марта 2016 г.

Всеукраїнська акція солідарності чорнобильців у боротьбі за свої права.


Інформаційне повідомлення


23.03.2016 року  відбулася Всеукраїнська акція солідарності чорнобильців у боротьбі за свої права.
Багатотисячна колонна чорнобильців з усіх регіонів України пройшла по бульвару Шевченка, Хрещатику і вул.Інститутській до Кабінету Міністрів України.

Біля будинку Уряду відбувся мітинг, на якому голова ВГО «Пожежні Чорнобиля» І.Д.Ковальчук поінформував про те, що вже протягом 5 місяців триває акція протесту чорнобильців біля Кабінету Міністрів України.

За результатами зустрічі з Прем׳єр-міністром України підготовлено проект Закону про докорінне поліпшення пенсійного забезпечення чорнобильців.

Проте Уряд навмисно гальмує його внесення до парламенту.

Президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Володимир Войтов у своєму виступі подякував за небайдужість, активну громадську позицію учасникам акції і наголосив, що лише об’єднавшись ми  показуємо приклад владі, що у важкий для держави час, напередодні 30-х роковин Чорнобильської трагедії влада також повинна згуртуватися і бути єдина з народом…   

Виступили: Кобчик В.П., Яценко В.М., Вінник А.І., Шкурпела В.П., Колядін А.Ф. та ін.
На завершення учасники  акції   одноголосно прийняли резолюцію, текст якої додається.
Тексти резолюції передані до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.
На завершення мітингу, Президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України» В.Войтов подякував всім людям, які знайшли час і сили для того, щоб продемонструвати рішучість і єдність у боротьбі  за своє життя у рідній країні. А також повідомив, що це перший етап. Акція триває, рішення щодо подальших дій прийматимуть лідери громадських чорнобильських організацій.
РЕЗОЛЮЦІЯ Всеукраїнської акції солідарності чорнобильців у боротьбі за свої права, направлена Президенту України, Голові Верховної Ради України та Прем'єр-міністру України.


 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий