Інформаційне повідомлення про телемарафон "Дзвони Чорнобиля".
Нинішнє покоління 30-ти річних бореться із скрутами життя, сорокарічні роблять кар’єру і розвивають свій бізнес, солідні політики по-державницьки мислять категоріями війни та миру і лише двічі на рік - 26 квітня та 14 грудня – календар нагадує всім, що був Чорнобиль та ліквідатори.
І вся преса та достойники нації повторюють як мантру: «Без вас не було б нас!»
З ініціативи Міжнародної організації «Союз Чорнобиль», що об’єднує нині 17 національних «Союзів» у світі, та за підтримки творчого колективу Центрального каналу Українського телебачення ми разом вирішили відзначити 30-ті роковини чорнобильської катастрофи телемарафоном тривалістю в 10 місяців. Для цього відроджуємо стилістику славнопам’ятних «Дзвонів Чорнобиля», але переводимо його у формат телевізійного циклу: від березня - до грудня. Починаємо з 11.03.16 з передачі, присвяченої 5-м роковинам аварії на АЕС «Фукусіма-1» з підтекстом: «Фукусіма: невивчені уроки Чорнобиля». Паралелі й аналіз, чому японці допустили таку аварію, а зараз не йдуть, а біжать по граблях наших помилок, проводимо ще в чотирьох програмах.
22 березня о 10.30 на Центральному каналі виступить в телемарафоні «Дзвони Чорнобиля» Президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Войтов з інформацією про сучасний стан справ в соціальному захисті чорнобильців, про підсумки парламентських слухань до 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС та про програму дій найбільшої чорнобильської організації держави.
А з 26-го квітня повноголосно зазвучить набат «Дзвонів Чорнобиля». Про неоголошену війну з усіма її ознаками: раптовим нападом, жертвами, евакуацією, втратою територій і звичайно ж героями. Друга назва цієї частини телемарафону «Чорнобиль: 30 років подвигу» і вона об’єднає увесь спектр чорнобильських етапних подій, медичних, соціальних, наукових, екологічних проблем у 15-ти передачах циклу.
Буде багато хроніки і телемостів з ліквідаторами з-за кордону, розповідей про долю чорнобильців, їх родин, міст і сіл, що зазнали лиха від «мирного» атому. І що треба усім разом робити, щоб більше не було чорнобилів і фукусім і як нам всім до цього дожити і прийти!...
Комментариев нет:
Отправить комментарий