среда, 16 марта 2016 г.

"СТАЛКЕРЫ В ЗОНЕ ОТЧУЖДЕНИЯ"...


НА ТЕРИТОРІЇ СЕКРЕТНОГО ОБ'ЄКТУ ПРАВООХОРОНЦІ ЗОНИ ЧАЕС ЗАТРИМАЛИ ГРУПУ СТАЛКЕРІВ (ФОТО)

Співробітники відділу поліції зони відчуження Чорнобильської атомної електростанції на території колишнього секретного об'єкту Міністерства оброни Радянського союзу «Чорнобиль – 2» виявили п’ятеро чоловіків.

З’ясувалось, що жителі столиці незаконно проникли на територію зони відчуження поза контрольно-перепускними пунктами з метою туризму.Кілька днів раніше під час патрулювання території відселеного міста Прип’ять працівники відділу поліції зони Чорнобильської АЕС виявили двох жителів Житомирської області, які теж проникли на територію зони відчуження з метою туризму.


За всіма фактами порушень вимог режиму радіаційної безпеки у зоні радіаційного забруднення щодо незаконних туристів складено адміністративні протоколи за ст.46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь вчинення правопорушення.

Матеріали направлено до Славутицького міського суду Київської області для прийняття рішення.


Відділ комунікації ГУНП
в Київській області 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий