четверг, 3 марта 2016 г.

"ПРО ЛАЗУРОВИЙ ПИЛ"...Телеканал «Україна» готує до ефіру документальний проект «Лазуровий пил»

Цезій-137 — один із низки реактивних речовин, що були викинуті в навколишнє середовище під час аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. З латинської мови слово «цезій» перекладається як «небесно-блакитний». Разом з іншими небезпечними речовинами цей «лазуровий пил» заразив усю Зону відчуження та згодом погубив тисячі життів.

Творцям документального проекту «Лазуровий пил» вдалося розшукати двох героїв з унікальною долею, які у момент катастрофи жили в Прип'яті. Їх, як і інших жителів міста, евакуювали з великим запізненням. Однак, незважаючи на все, вони змогли вижити та на власному прикладі показати, що можна перемогти систему і подолати непрості обставини, завдяки завзятості, надії та вірі.

Фільм являє собою своєрідний путівник Зоною відчуження. Завдяки унікальним кадрам, які автори проекту змогли зняти на місці трагедії, глядачам вдасться повністю зануритися в атмосферу подій і разом з героями відчути страшну і дивовижну атмосферу, яка панує там, де сталася одна з найбільших техногенних катастроф.

Документальний проект «Лазуровий пил» підготовлений продакшен-компанією IVORY Films. Авторами проекту стали відомі продюсери і документалісти Ілларіон Павлюк, Олег Рогожа і Володимир Рибась. 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий