понедельник, 21 марта 2016 г.

"ФІЛЬМ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ТРАГЕДІЮ"...


Документальна стрічка буде присвячена 30-річчю з дня катастрофи. 

Телеканал "1+1" розпочав роботу над документальним фільмом, присвяченим 30-й річниці Чорнобильської трагедії. У стрічці будуть використані музичні твори гурту ONUKA - одного з найпопулярніших українських виконавців етно-електронної музики. Над фільмом працює команда Управління журналістських проектів телеканалу 1+1, а його автором стала ведуча та журналіст Світлана Усенко. До списку її робіт належать такі документальні стрічки як "Таємниці генія Шевченко" та "Секрети Бандери". Фільм включає документальні знімання, а також художню реконструкцію подій тих часів, і розповідає історії безпосередніх учасників трагедії та їхніх близьких. Знімання стрічки ведуться у Чорнобильській зоні та місті Прип'ять, де знімальна група спілкується з місцевими мешканцями та збирає унікальні матеріали, що ляжуть в основу кінокартини.


"Цим фільмом ми хочемо не лише вшанувати пам'ять загиблих внаслідок Чорнобильської трагедії, а й показати те, що довгі роки було сховано від очей суспільства. Ми розкажемо правду та покажемо ту сторону подій, про яку не прийнято говорити", - розповіла автор стрічки Світлана Усенко.
Музичні твори, що прозвучать у фільмі – треки гурту ONUKA, що увійшли до міні-альбому VIDLIK, темою якого є Чорнобильська катастрофа. Презентація міні-альбому відбулась 8 лютого.


"Мені здається, проблема Чорнобиля, як і раніше, дуже актуальна, незважаючи на те, що в суспільстві і в ЗМІ вона давно пішла на периферію. По-справжньому пам'ятають про це тільки люди, яких це торкнулося особисто, ті, хто втратив своїх близьких або був змушений переїхати з рідного дому. Якщо ONUKA своєю музикою зможе нагадати про цю надзвичайно важливу в нашій історії подію і змусити людей по-новому поглянути на неї, я буду щаслива!", - прокоментувала лідер ONUKA Ната Жижченко. 
Зауважимо, прем'єра фільму відбудеться 26 квітня на телеканалі "1+1". 


 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий