пятница, 11 марта 2016 г.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИКиївська регіональна філія НТКУ за ініціативи міжнародної організації «Союз Чорнобиль», що об’єднує нині 17 національних «Союзів» світу, започатковує до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи безпрецедентний десятимісячний телемарафон «Чорнобиль: 30 років подвигу».
Програма виходитиме в ефір Центрального каналу у форматі телевізійного циклу від березня до грудня. Постійними її ведучими стануть журналісти Валерій Макаренко, Валентин Щербачов та Тамара Хрущ, які свого часу були авторами та ведучими популярного проекту Київської ДРТРК «Дзвони Чорнобиля», що виходив в ефір з 1989 року.
Перша передача телемарафону вийде в ефір Центрального каналу вже завтра, 11 березня, о 10:30 і буде присвячена 5-м роковинам аварії на АЕС «Фукусіма-1». Учасники дискусії, а це Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі, відомий письменник, публіцист, громадський діяч Юрій Щербак, заступник генерального директора НАЕК «Енергоатом України» Віктор Холоша, генеральний директор ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» Димитрій Базика та інші, проаналізують причини і наслідки техногенної катастрофи. Тема «Фукусіма: невивчені уроки Чорнобиля» буде висвітлюватись ще в чотирьох наступних програмах.
А з 26 квітня повноголосо зазвучить набат «Дзвонів Чорнобиля». 
Про неоголошену війну з усіма її ознаками: раптовістю нападу, жертвами, евакуацією, втратою територій і, звичайно ж, героями. 
Друга частина талемарафону «Чорнобиль: 30 років подвигу» об’єднає у кількох передачах весь спектр чорнобильських подій і проблем: медичних, соціальних, наукових, екологічних. Демонструватиметься унікальна кінохроніка, пройдуть телемости з ліквідаторами з-за кордону, звучатимуть розповіді про долі людей, родин, територій, що зазнали лиха «мирного атома».

 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий