понедельник, 22 февраля 2016 г.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН17.02.2016 відбулась зустріч представників всеукраїнських громадських організацій, які опікуються соціальним захистом постраждалих громадян. Від Міністерства у зустрічі взяв участь заступник директора Департаменту соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – начальник відділу визначення статусу постраждалого та зв’язків з громадськими організаціями Уяздовський В. О.
Під час зустрічі розглядалися питання пенсійного забезпечення постраждалих громадян в частині встановлення розмірів мінімальних пенсійних виплат, додаткових пенсій та компенсацій залежно від прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність. Також обговорювались питання участі представників громадських організацій у парламентських слуханнях на тему: „30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи” та стан підготовки заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.


З метою покращення організації харчування потерпілих дітей, які проживають на радіоактивно забруднених територіях, Урядом передано функцію з організації безоплатного харчування на місцевий рівень

11.02.2016 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” № 74.
У межах реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні функцію з організації безоплатного харчування дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, та проживають на радіоактивно забруднених територіях, передано на місцевий рівень.
Організація харчування потерпілих дітей на місцевому рівні структурними підрозділами з питань соціального захисту населення є більш доцільною, оскільки це дає змогу місцевим підприємствам – організаторам харчування закуповувати продукти харчування за нижчими цінами, розширити їхній асортимент для приготування страв та уникнути зайвих транспортних та інших витрат і, в цілому, покращить якість харчування потерпілих дітей.
Ознайомитись із постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 № 74 „Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” можна на  УРЯДОВОМУ ПОРТАЛІ


У межах реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні функцію з організації безоплатного харчування дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, та проживають на радіоактивно забруднених територіях, передано на місцевий рівень. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Організація харчування потерпілих дітей на місцевому рівні структурними підрозділами з питань соціального захисту населення є більш доцільною, оскільки це дає змогу місцевим підприємствам - організаторам харчування закуповувати продукти харчування за нижчими цінами, розширити їхній асортимент для приготування страв та уникнути зайвих транспортних та інших витрат і, в цілому, покращить якість харчування потерпілих дітей.
Текст документа:“Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ” № 74 — редакція від  11.02.2016
Герб України
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 11 лютого 2016 р. № 74
Київ
Про внесення змін до Порядку використання коштів
державного бюджету для виконання програм, пов’язаних
із соціальним захистом громадян, які  постраждали
внаслідок Чорнобильської катастрофи
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 р. № 936 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 38, ст. 2372; 2006 р., № 31, ст. 2233; 2007 р., № 12, ст. 429; 2008 р., № 21, ст. 588; 2011 р., № 71, ст. 2684; 2012 р., № 7, ст. 249, № 99, ст. 4015; 2013 р., № 36, ст. 1270; 2015 р., № 3, ст. 56), зміни, що додаються.


Прем’єр-міністр України


А. ЯЦЕНЮК


Інд. 75

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 лютого 2016 р. № 74
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів державного
бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
1. Абзаци перший і другий пункту 131 викласти в такій редакції:
“131. Головний розпорядник бюджетних коштів проводить розподіл бюджетних коштів, передбачених для відшкодування витрат із безоплатного харчування потерпілих дітей відповідно до пункту 11 частини першої та частини третьої статті 30 Закону, між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій, що проводять відповідний розподіл коштів між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад відповідно до чисельності потерпілих дітей.
Відшкодування витрат організаторам харчування за фактично надані послуги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад на підставі актів про виконані роботи. Зазначені акти складаються організаторами харчування, погоджуються з керівниками навчальних закладів, засвідчуються підписом керівника, скріпленим печаткою структурного підрозділу з питань освіти районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад за місцем розташування таких закладів, згідно з договорами про закупівлю та разом із зведеним реєстром видатків подаються визначеному в договорі структурному підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад протягом п’яти днів після закінчення місяця, в якому надано послуги.”.
2. Абзац третій пункту 15 викласти в такій редакції:
“Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад щомісяця до 15 числа місяця подають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій звіт про використання бюджетних коштів, передбачених для відшкодування витрат з безоплатного харчування потерпілих дітей. Зведений звіт структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій подають щомісяця до 20 числа Мінсоцполітики.”.
ДЖЕРЕЛО: 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий