среда, 10 февраля 2016 г.

"НЕВДАЛИЙ МІДНОДРОТЯНИЙ БІЗНЕС"
У ЗОНІ ЧАЕС ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ЧОЛОВІКА З РАДІОАКТИВНИМ МЕТАЛОМ (ФОТО)

Поліцейські затримали працівника одного з підприємств зони відчуження Чорнобильської АЕС, який намагався вивезти в рюкзаку близько 21 кг мідного дроту.


Працівники відділу поліції зони Чорнобильської АЕС, на станції «Семіходи», перед посадкою до електропотягу сполученням Семиходи – Славутич, виявили працівника одного з підприємств зони відчуження. Житель міста Славутич намагався перевезти без передбаченого законом дозволу та дозиметричного контролю близько 21 кг мідного дроту з метою збуту.
Працівники поліції вилучили мідний дріт, який після визначення ступеню забрудненості радіацією буде переданий на утилізацію.На території зони відчуження тривають заходи спрямовані на виявлення правопорушників. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.267-1 (порушення вимог режиму радіаційної безпеки) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу від сімдесяти п'яти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації ГУНП
в Київській області

 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий