понедельник, 25 января 2016 г.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄУ ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ ЗОНІ ЗАТРИМАНО 5 СТАЛКЕРІВ


Працівники відділу зони ЧАЕС постійно проводять відпрацювання території з метою виявлення осіб, які незаконно перебувають у зоні відчуження та порушують вимоги радіаційної безпеки.

23 січня, поблизу села Залісся, правоохоронці затримали 5 громадян України, які поза контрольно-перепускних пунктів незаконно проникли на територію зони відчуження ЧАЕС з метою туризму.


Серед затриманих: 2 жителі столиці, 2 мешканці Харкова та 1 Хмельницької області. При собі мали запас харчівфото та відеоапаратуру.
На даний час за порушення вимог радіаційної безпеки на зазначених громадян складено адміністративні протоколи за ст.46-1 (порушення вимог радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіаційного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь вчинення правопорушення. Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення.

Відділ комунікації ГУНП
в Київській області 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий