четверг, 28 января 2016 г.

ЗМІНИ В КИЇВСЬКІЙ ОДАГолова Київської ОДА подав у відставкуГолова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що написав заяву про звільнення за власним бажанням.
"Хочу повідомити всім, хто підписаний на мою сторінку, про те, що вчора написав заяву про звільнення за власним бажанням", - зазначено в повідомленні, опублікованому в середу в соцмережі.
Як повідомив В.Шандра, на посаду керівника Київської області він прийшов 3 березня 2014 року в "украй скрутний час для всієї країни".
Підбиваючи підсумки своєї роботи, голова Київської ОДА зазначив: "Станом на сьогодні Київщина посідає третє місце в Україні за соціально-економічними показниками".
Новым губернатором Киевской области хотят назначить человека аграрного магната Косюка
Максим Мельничук может стать губернатором Киевской области
Максим Мельничук может стать губернатором Киевской области
В среду, 27 января, Кабинет министров согласовал на должность губернатора Киевской области вице-президента Академии аграрных наук Максима Мельничука, которого называют креатурой известного аграрного магната Юрия Косюка.
Об этом KV сообщил источник близкий к руководству администрации Президента Украины.
Источник сообщил, что 27 января процедуру согласования на должность губернатора Киевской области прошел в Кабмине Максим Мельничук.

 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий