пятница, 22 января 2016 г.

ДЕНЬ СОБОРНОСТИ УКРАИНЫ В СЛАВУТИЧЕ

Шановні славутичани! 22 січня Україна  відзначає чергову річницю проголошення Акту Злуки (об'єднання у 1919 році східних та західних українських земель у єдину Соборну українську державу). Ці історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та стали яскравим виявом прагнення українців до національної єдності. 


       
 Сьогодні, вдивляючись в політичні горизонти 97-річної давнини, нам, як ніколи, важливо не лише оцінити вагомість самого факту возз’єднання українських земель в єдину соборну державу, але й врахувати уроки та помилки, які зберігає наша історична пам’ять, не допустити проявів  розколу України.
         Адже утверджувати право на справжню незалежність та гідне життя зможе лише той народ, який дружньою родиною несхитно йтиме шляхом творення, долаючи труднощі та негаразди, які, на жаль, ще мають місце в  житті нашої держави.
        Ми маємо бути єдиними. Саме так ми здолаємо всі кризи та зробимо Україну сильною та заможною. В єдності наша сила!  Тож будьмо мудрими  і 
розсудливими, виваженими в думках і ідеях.
      Впевнений, що лише спільними зусиллями ми здатні зробити наше місто ще прекраснішим, а Соборну Україну – економічно могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиме себе захищено, а кожна родина буде  щасливою.
      Дозвольте привітати Вас, шановні славутичани, з нагоди Дня Соборності України. 
       Зичу вам  міцного   здоров’я, щастя, віри, добра та миру.
       Зі святом нашого єднання!
Міський голова Ю.К. Фомічев 
22 січня, о 15-ій годині, на Центральній площі Славутича   відбувся мітинг «СОБОРНА - ВІЛЬНА - НЕПОДІЛЬНА !!! МОЯ УКРАЇНА !!!»

       Розпочався захід із гімну України та Славутича. 

Перший заступник міського голови Шевченко Віктор Васильович, що відкрив мітинг, закликав Славутичан бути єдиними заради майбутнього міста,  нашої держави. Настав час, коли кожен з нас повинен щось зробити для рідної держави. В єдності наша сила !!!!!

                   

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий