вторник, 26 января 2016 г.

Про засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 1161 «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» затверджено персональний склад Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
12 січня поточного року відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
На засіданні Оргкомітету було внесено два питання: розгляд та затвердження проекту Плану заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та включення до складу Оргкомітету нових членів.
За результатами засідання Оргкомітету прийнято рішення:
запропонований проект Плану доопрацювати і подати його на затвердження в установленому порядку;
включити до складу Оргкомітету голову Української асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС Дурдинця Василя Васильовича та голову правління ВГО «Асоціація «Афганці»Чорнобиля» Рябеку Олександра Григоровича.
 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий