пятница, 11 декабря 2015 г.

В Кіровоградській ОДА

Обласна влада нагородила героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС (ФОТО, ВІДЕО)Сьогодні в стінах Кіровоградської ОДА відбулися урочистості до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається в Україні 14 грудня. Заступник голови ОДА Віта Атаманчук та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко нагородили почесними грамотами та відзнаками за високий професіоналізм, трудову діяльність та життєву позицію близько двох десятків чорнобильців.
Віта Атаманчук привітала всіх присутніх ліквідаторів аварії на ЧАЕС та визнала, що держава й досі не може забезпечити гідне життя героям.
“Я усвідомлюю, що держава й досі не може гідно забезпечити життя героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які ризикували своїм життям та здоров’ям заради інших. Хочу, щоб ми з вами знайшли спільну мову і разом вирішували проблемні питання з яким ви зіштовхуєтесь в повсякденному житті”, – сказала Віта Атаманчук у своїй промові.Майже всі виступаючі герої-ліквідатори наголошували на тому, що в нашій області влада часто залишає їх сам на сам з проблемами. У приклад приводили співпрацю чорнобильців з владою у Харківській області, де учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС мають зустрічі навіть з Президентом.
«У цьому залі присутні ліквідатори, про яких згадують чомусь лише двічі на рік – 14 грудня і 26 квітня», – обурилась голова спілки інвалідів Чорнобиля м. Олександрія Людмила Комлева. Вона висловила побажання, щоб державні органи влади завжди пам’ятали про кожного чорнобильця, і побажала всім присутнім здоров’я та єднання.

Голова обласної ГО “Союз Чорнобиль Україна” Олександр Неділько подарував Віті Атаманчук копію унікальної ікони, на якій вперше поряд зі святими зображені ліквідатори аварії на ЧАЕС.
“Така ікона знаходиться в одному з храмів в Чорнобильській зоні, і творить дива. Наколо храму рівень опромінення зашкалює, а всередині – в нормі”, – розповів Олександр Неділько.Даруючи ікону Віті Атаманчук він висловив думку, що ця ікона допоможе обласній владі нарешті звернути увагу на проблеми чорнобильців. Чиновниця, в свою чергу, сказала, що було б непогано принести її до зали обласної ради, коли там будут примати програму забезпечення ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Нагороди від Кіровоградскої ОДА отримали: Юрій Брюм, Федір Чорний,Василь Ляч, Сергій Козирь, Михайло Крук, Леонід Заболотний, Валерій Коваленко, Микола Чепель, Василь Черний, Раїса Кравчук, Петро Бойко, Анатолій Павленко, Леонід Пономаренко, Юрій Мільченко, Сергій Кураєв, Олександр Бондаренко та Валерій Дудник.
Наприкінці урочистої зустрічі для героїв-чорнобильців заспівали солісти Кіровоградської обласної філармонії Сергій Дьомін та Іванна Клоц.

                                                                                        


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий