четверг, 19 октября 2017 г.

У Чорнобилі На АЕС Зафіксували Зміну Активності Випромінювання...


Співробітники Чорнобильської атомної електростанції заявили про те, що шкідливе гамма-випромінювання в зоні арки, якою накрили 4-ий аварійний блок, знизилося приблизно у 10 разів.
Як передає прес-служба Державного агентства з управління Чорнобильською зоною, цей результат показали заміри, зроблені співробітниками цеху радіаційної безпеки.
Співробітники цеху радіаційної безпеки проводили виміри в 3-ох вертикальних площинах, розташованих на відстані 120, 256 і 355 метрів від об'єкта "Укриття", покриваючи всю зону проведення робіт. Відзначається, що вимірювання зроблені за допомогою дрона, на якому фахівці закріпили електронний дозиметр. Таке вимір вже проводилося близько 13-ти років тому, і нові показники продемонстрували високу ефективність арки, яка була зведена над небезпечним енергоблоком.
Після того, як арка була встановлена ​​над енергоблоком, а також після того, як були виконані основні роботи з видалення твердих радіоактивних відходів, паливних матеріалів, а також після засипання зони робіт щебенем, що не забрудненим радіацією, гамма-випромінювання скоротилося рівно в 10 разів.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий