среда, 17 мая 2017 г.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ...


Щодо спростування поширення неправдивої інформації про співпрацю Уповноваженого з прав людини з громадськими правозахисними організаціями.
Останнім часом через засоби масової інформації активно поширюється інформація про те, що офіс Омбудсмена начебто активно співпрацює з громадськими правозахисними організаціями, перетворившись ледве не у центр боротьби громадянського суспільства за конституційні права громадян України.
У зв’язку з цим, вважаємо за необхідне повідомити, що чинний Уповноважений Верховної Ради України з прав людини протягом своєї каденції не співпрацював з Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Союз Чорнобиль України» і жодного помітного кроку не зробив для поновлення та захисту прав учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи. 
Нагадуємо також, що чинний Уповноважений з прав людини, обіймаючи у 2011 році посаду Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, був одним з авторів сумнозвісного законопроекту від 08.09.2011 року №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», яким суттєво обмежувалась низка прав, що є життєво важливими для Чорнобильців, а також фактично унеможливлювалось виконання судових рішень за їхніми позовами. Восени 2011 року внесення цього законопроекту на сесійне засідання Верховної Ради України спричинило масові акції протесту і навіть штурм Парламенту Чорнобильцями і Воїнами-Інтернаціоналістами. 
Вважаємо за необхідне нагадати про ці факти громадянському суспільству і народним депутатам України.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий