среда, 12 апреля 2017 г.

"ПРО "ЧОРНОБИЛЬСЬКІ" ЗАКОНОПРОЕКТИ"...


Ярослав Москаленко закликав парламент підтримати "Чорнобильські" законопроекти
Голова депутатської групи "Воля народу", очільник Чорнобильського підкомітету ВР Ярослав Москаленко з трибуни парламенту закликав  підтримати законопроекти 5594 і 5297, які стоять у порядку денному на цьому тижні. "Перший пропонує призначати дружині або чоловіку пенсію у зв’язку з втратою годувальника-ліквідатора незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою. Другий – поновити право дітей, які втратили внаслідок Чорнобиля одного з батьків, та евакуйованих на отримання щорічної допомоги на оздоровлення", - повідомив він.
Парламентарій відзначив, що через два тижні настане 31 річниця аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. "Зазвичай, до таких дат прийнято владі звітувати перед суспільством про те, що вона зробила для постраждалих та для подолання наслідків трагедії. Я спробую це зробити за владу. Скасовано бездумно 4 зону посиленого радіоекологічного контролю. Вже потерпілі 4 категорії не можуть оформити інвалідність, яким МСЕК встановив причинний зв'язок з аварією. Обмежено безкоштовне харчування дітей на територіях радіоактивного забруднення. Звужено безоплатне лікування. Не вирішено забезпечення чорнобильців доступним житлом. Знято доплату за харчування на забруднених територіях", - зауважив політик. 
За словами Я.Москаленка, у цьому році у державному бюджеті прибрана стаття щодо комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкології у постраждалих від Чорнобиля. "Якщо минулого року у Державному бюджеті було передбачено 61,3 мільйони гривень на комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкології у постраждалих від Чорнобиля, то нині – це нуль.  Хоча в прикінцевих положеннях бюджету-2017 це записано. А що зроблено? Абсолютно нічого", - наголосив він.
"Закликаю всі депутатські фракції і групи підтримати відповідні ініціативи та забезпечити явку народних депутатів на голосування", - у підсумку звернувся лідер "Волі народу" із проханням підтримати проекти 5594 і 5297. ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий