вторник, 13 декабря 2016 г.

КИЇВСЬКА ОДА ПРО "ЧОРНОБИЛЬСЬКІ" ПЕНСІЇ...


ВИПЛАТА ПЕНСІЇ «ЧОРНОБИЛЬЦЯМ»
На сьогодні в Київській області одержують пенсії 252 тис. пенсіонерів «Чорнобильців», а це 46% від загальної кількості пенсіонерів, що перебувають на обліку, та приблизно 1/3 всіх пенсіонерів «Чорнобильців» України.
З 1 грудня 2016 року проведено черговий перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.Так, у зв’язку з проведеним перерахунком мінімальна пенсійна виплата  інвалідам з числа учасників ліквідації аварії на ЧАЕС з 1 грудня 2016 року становить:
для інвалідів І групи – 3 553,95 грн. (285 % прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність);
для інвалідів ІІ групи – 3 179,85 грн. (255 % прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність);
для інвалідів ІІІ групи – 2 805,75 грн. (225 % прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність).
Виплата пенсій здійснюється вчасно та в повному обсязі.
Працівники головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та управління Пенсійного фонду України в Іванківському районі опікуються також пенсіонерами «самоселами», які проживають в зоні відчуження. Традиційними стали зустрічі керівників головного управління, управління Пенсійного фонду України в Іванківському районі та представників «Укрпошти» з цією категорією громадян.
Крім консультацій з питань пенсійного забезпечення з’ясовуються проблемні питання їх повсякденного життя, надається допомога у їх вирішенні, також перевіряється вчасніть виплати пенсій.
Відчувають турботу працівників Пенсійного фонду і ті люди, що сьогодні працюють в організаціях, розташованих в зоні відчуження, та проживають в різних регіонах України. Щосереди в м. Чорнобилі працівниками управління Пенсійного фонду України в Іванківському районі здійснюється прийом громадян з питань пенсійного забезпечення. Під час цих зустрічей присутні ознайомлюються з новими можливостями отримання інформації щодо пенсійного законодавства. Зокрема, популяризуються послуги веб-порталу Пенсійного фонду України, спілкування по скайп-зв’язку. Під час прийому громадяни мають можливість також зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України. Проводиться навчання з працівниками кадрових служб щодо порядку оформлення та подачі документів для призначення пенсій. Надаються консультації та допомога в оформленні документів для призначення пенсій.
Найближчим часом, після впровадження програмного забезпечення призначення та виплати пенсій на базі централізованих технологій управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Київської області зможе проводити прийом документів для перерахунку, призначення та виплати пенсій всім громадянам, які працюють в зоні відчуження, незалежно від місця проживання.

Комментариев нет:

Отправить комментарий