вторник, 27 декабря 2016 г.

ОСВЯЧЕННЯ ІКОНИ "ЧОРНОБИЛЬСЬКА БОГОМАТІР"


26 квітня 1986 року виповнилося 30 років з моменту страшної техногенної катастрофи й великої екологічної біди - аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Ця трагедія приголомшила весь світ. На всій планеті не було байдужих до цієї сумної події, вона схвилювала всіх, відгукнулась болем у серцях мільйонів.
Ми згадуємо про людські втрати. Ми згадуємо тих, хто віддав свої життя, намагаючись запобігти ще більш важкі наслідки аварії.
Світ має пам’ятати та цінувати героїчні зусилля учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
У грудні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, коли ми віддаємо дань пошани всім учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які, рятуючи людей, майбутнє людства від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.
Ці люди заслуговують особливої пам’яті і молитви.

20 грудня 2016 року у Києво - Печерській Лаврі у Храмі Різдва Божої матері відбулося урочисте освячення ікони "ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ" у якому прийняли участь члени ГО та учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій, представники Комітету Верховної Ради України з питань екологічнї політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Освятив Ікону Владика Клемент, єпіскоп Ірпінський.
Ікона була написана художником Миколою Юровим за благословіння, отриманого в Успенському соборі Почаївської лаври та за підтримки УКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ ТА ЧОРНОБИЛЯ, а також меценатів.
Ікона "ЧОРНОБИЛЬСЬКА БОЖА МАТІР" надана в дар Храму Різдва Божої матері.
4 грудня 2016 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви Відбулося урочисте освячення ікони "ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ".
Освятив Ікону Верховний Архієпископ Києво-Галицький Святослав Шевчук.
В січні 2017 року планується освячення ІКОНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ БОГОМАТЕРІ у Патріаршому Володимирському Соборі м. Києва.
Віднині для віруючих різних конфесій ікона "ЧОРНОБИЛЬСЬКА БОЖА МАТІР" буде захисницею їх здоров’я та захисницею від різного роду лиха і екологічних негараздів, а учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримали заступницю.
Від всього серця хочеться подякувати всім, хто долучився до цієї благородної справи та сприяв створенню Ікони.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий