суббота, 3 декабря 2016 г.

ЦІНУЙТЕ ВЧИНКИ ... СЛОВА НІЧОГО НЕ ВАРТІ...


Звернення Президента України з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю
Шановні співвітчизники!
Уже чверть століття весь світ 3 грудня відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.
Із часу набуття Україною незалежності і влада, і громадянське суспільство працюють над розбудовою держави справедливості та гідного життя для всіх і кожного, зокрема для людей з інвалідністю. І сьогодні для цього є міцний правовий та ментальний фундамент.
Ми повинні сформувати у свідомості толерантне ставлення до наших громадян, які мають особливість, пов’язану з інвалідністю.
Шановні громадяни з інвалідністю!
Ви – рівноправні члени соціуму. Але я свідомий того, що поки що українське суспільство та влада перебувають на шляху визнання цінності кожного з вас, вашої сміливості, мужності, патріотизму та здібностей в усіх сферах життя.
Ви щодня підтверджуєте Україні та всьому світу, що інвалідність не є перешкодою ані на шляху до самовідданого захисту Батьківщини, ані у значних спортивних, наукових та інших досягненнях.
Окремий низький уклін і глибока шана тим чоловікам і жінкам, які під час захисту України на Сході отримали інвалідність. Держава усвідомлює свій обов’язок забезпечити вам можливість повною мірою користуватися тими правами й свободами, за які ви боролися та які самовіддано захищали.
Запевняю, що кожен із вас може розраховувати на підтримку держави.
Шановні парламентарії та посадовці!
Життя людей з інвалідністю в Україні нарівні з іншими – це не тільки ідеал державної політики й буття українського народу. Це – відправна точка нашої роботи в напрямі забезпечення, охорони та захисту прав кожного громадянина України, незалежно від того, має він інвалідність чи ні.
Наш основний обов’язок перед людьми з інвалідністю – створити для них справедливе, доступне сьогодення, в якому вони житимуть і творитимуть без будь-яких обмежень і бар’єрів, укоренити у свідомості кожного громадянина України глибоку повагу до людей з інвалідністю та усвідомлення їхніх рівних прав і можливостей.
Події останніх трьох років зробили свій страшний відбиток на здоров’ї й добробуті людей, особливо тих, хто має ознаки інвалідності. Тепер до таких категорій додалися учасники антитерористичної операції, цивільні постраждалі, внутрішньо переміщені особи з інвалідністю. Це посилює нашу відповідальність перед зазначеними громадянами України щодо забезпечення їх правової та соціальної захищеності.
Ми з вами маємо потужний ресурс, який зобов’язані реалізувати, – прагнення здолати бар’єри, що унеможливлюють повноцінне життя людей з інвалідністю в суспільстві.
Бажаю усім віри в себе, у своїх близьких та в Батьківщину.

Комментариев нет:

Отправить комментарий