понедельник, 19 декабря 2016 г.

УРЯД ВСТАНОВИВ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ПУТІВКУ ДЛЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ...


Кабмін назвав суму компенсацій за лікування для чорнобильців
Кабінет Міністрів встановив суму в розмірі середньої вартості путівки для виплати в 2016 році грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 400 гривень.
Про це йдеться в постанові уряду № 947 від 14 грудня.
Для реалізації прав громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на отримання грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування Урядом прийнято рішення встановити середню вартість путівки для виплати такої компенсації у розмірі 400 гривень.
Реалізацією зазначеної постанови Кабінету Міністрів України буде забезпечено виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та проведення у 2016 році виплати грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування.
Раніше Кабмін дозволив постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи особам самостійно обирати санаторно-курортний заклад або отримувати грошову компенсацію замість путівки з 2017 року.
У жовтні Кабмін затвердив порядок виплати одноразової компенсації за шкоду, завдану внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій, ядерних випробувань, навчань з застосуванням ядерної зброї та щорічної допомоги на оздоровлення деяким категоріям громадян.

1 комментарий:

  1. охуеть а где взять такую путевку за 400гр.разьве только в дурдоме на неделю

    ОтветитьУдалить