среда, 23 ноября 2016 г.

"ЩОДО НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ З ФІНАНСУВАННЯ ННЦРМ"...


Гройсману В.Б. щодо ДУ ННЦРМ АМН України

               Прем’єр-міністру України
Гройсману В.Б.
                                           Копія:  Голові Комітету Верховної Ради України 
                                                     з питань охорони здоров'я
                                                     Богомолець О.В.
 «Щодо надзвичайної ситуації що склалася 
з фінансуванням теплозабезпечення 
ДУ «Національний науковий центр
радіаційної медицини НАМН України»
Шановний Володимире Борисовичу!
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» звертається до Вас з проханням про термінове втручання з метою недопущення зриву роботи головної Державної установи «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» (ННЦРМ) з питань мінімізації медичних наслідків аварії на ЧАЕС.
До складу ННЦРМ входить клінічний стаціонар на 530 ліжок (в т.ч. 110 ліжок для дітей) і поліклініка радіаційного реєстру та консультативної допомоги загальною потужністю 950 відвідувань за зміну.
Чисельність постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, які потребують допомоги становить 2 млн. осіб, з них більше 105 тис. інвалідів.
Щорічно в ННЦРМ надається висококваліфіковане лікування більше 9000 важкохворим з числа постраждалих, з них більше 600 тяжких онкогематологічних. 11000 осіб проходять лікування амбулаторно.
Фінансування Державної установи «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» (ННЦРМ) здійснюється через Національну академію медичних наук України шляхом забезпечення витрат як на комунальні послуги, так і на всі інші види діяльності, в т.ч. на надання висококваліфікованої медичної допомоги постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС з числа інвалідів, онкохворих дорослих і дітей. На сьогоднішній день фінансування ННЦРМ становить менше ніж на 40% від необхідного рівня.
ННЦРМ отримала повідомлення від ПАТ «Київененрго» про повне припинення постачання теплової енергії 24 листопада 2016 через виставлені рахунки на суму: 2 309 493, 08 грн. та 8 923,21 грн. На сьогоднішній день в ННЦРМ відсутні бюджетні кошти для сплати за цими рахунками.
В разі несплати зазначених рахунків, до ННЦРМ припиниться постачання гарячої води, що, зрозуміло, призведе до умов при яких неможливе надання медичної допомоги важкохворим постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.
Тому, шановний Володимире Борисовичу, ми наполегливо просимо допомогти погасити заборгованість ННЦРМ перед комунальними службами в розмірі 2 318 416,29грн.
Діяти слід негайно.
Додаток: 
Копії повідомлення ПАТ «Київенерго» на 2 арк.

З повагою,
Президент
ВГОІ «Союз Чорнобиль України»                         Володимир ВОЙТОВ

1 комментарий:

  1. Містер Бенджамін вийшов за межі своїх вимог, щоб допомогти мені отримати кредит, який я використовував для розширення свого аптечного бізнесу. Вони були дружніми, професійними та абсолютними дорогоцінними каменями для роботи. 247officedept@gmail.com.WhatsApp ... + 19893943740.

    ОтветитьУдалить