вторник, 15 ноября 2016 г.

ПРО ТРИСТОРОННЮ ЗУСТРІЧ У МІНІСТЕРСТВІ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ...


Підвищення мінімальної зарплати – перший крок до покращення соціальних стандартів.

У Мінсоцполітики у рамках тристоронньої зустрічі за участю Міністра соціальної політики Андрія Реви, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового та першого заступника Голови Спільного представницького органу роботодавців Олексія Мірошниченка відбулося обговорення законопроекту за №5130.
Згаданий законопроект розглядатиметься 17 листопада Верховною Радою України. 
Нагадаємо, прийняття цього закону народними депутатами дозволить збільшити розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень. 
Як уже зазначалося, зростання розміру мінімальної заробітної плати – це перший крок Кабінету Міністрів України до покращення соціальних стандартів громадян. Цим же законопроектом передбачено розмороження регресних виплат шахтарям–інвалідам, що були призупинені в 2014 році та ін. Також Міністр соціальної політики Андрій Рева підкреслив, що кроки з підвищення розміру мінімальної заробітної плати сприятимуть посиленню контролю за тіньовою зайнятістю та протидіятимуть порушенню прав людини в сфері оплати праці. 
Законопроект готувався з урахуванням засад Генеральної угоди, що була підписана в серпні цього року. Наразі сторони перемовин продовжують узгодження норм законопроекту. 
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий