суббота, 5 ноября 2016 г.

"ДУРЕНЬ І В КИЄВІ НЕ КУПИТЬ РОЗУМУ"...


Бенкет під час чуми: Мінсоцполітики влаштувало шикарний фуршет на честь своїх досягнень в елітному готелі Києва (фото)

Вартість дійства становить від 50 до 100 тисяч доларів. Деякі запрошені чиновники навіть відмовилися бути присутніми на зустрічі, оскільки вважають аморальним проведення подібних бенкетів в той час, коли в країні йде війна.
Міністр Соціальної Політики України Андрій Рева до Дня працівника соціальної сфери влаштував шикарний бенкет в одному з найдорожчих готелів Києва.

У готелі Рева зібрав керівників профільних департаментів обладміністрацій і міськрад. Офіційним приводом для зібрання чиновників вказувалося обговорення досягнень у соціальній сфері та проведення соціальних реформ, зокрема надання населенню субсидій.
“Весь народ в шоці від такого марнотратства. В соцсфері заробітні плати низькі 2-2,5 тисячі гривень, а Рева замість підняття зарплат працівникам влаштовує бенкети в Hilton. Ні за Розенко, ні при Денисовій такого не було” – прокоментував ситуацію один з учасників зустрічі.
Деякі запрошені чиновники навіть відмовилися бути присутніми на зустрічі, оскільки порахували аморальним проведення подібних бенкетів в той час, коли в країні йде війна.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий