четверг, 10 ноября 2016 г.

У ЗОНІ ЧАЕС ЗАТРИМАЛИ БРАКОНЬЄРІВ. ФОТО...

У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ ЧАЕС ЗАТРИМАНО БРАКОНЬЄРІВ ІЗ 200 КГ СВІЖОВИЛОВЛЕНОЇ РИБИ 
Під час оперативно-профілактичного відпрацювання території зони відчуження співробітники відділу поліції зони ЧАЕС спільно з працівниками відділу прикордонної служби "Іванків" виявили на акваторії р. Прип’ять, в районі Створного острова, 4-х громадян на риболовецькому судні.
Жителі Полтавської області 26-38 років проникли на територію зони відчуження ЧАЕС без дозволу відповідних органів і за допомогою риболовецьких сіток займались незаконним виловом риби. На борту їх судна «МСП-111» знаходилось близько 200 кг свіжовиловленої риби різних порід.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Досудове розслідування триває.
Також складено адміністративні протоколи за ст.46-1 (порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чоловікам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення.
Відділ комунікації 
поліції Київської області
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий