понедельник, 10 октября 2016 г.

"ПРО ВВЕДЕННЯ ЄДИНОГО ЕЛЕКТРОННОГО КВИТКА"...


Міністр інфраструктури анонсував введення єдиного електронного квитка
Міністерство інфраструктури анонсує введення єдиного електронного квитка на пасажирські перевезення в Україні.
Міністр заявив, що "електронний квиток – наближення пасажирських перевезень до європейських стандартів".
"Така практика ефективно працює в багатьох містах Європи і світу, вона повністю себе виправдала. Введення електронного квитка це: можливість для міст краще регулювати транспорті потоки, боротьба з нелегальними перевізниками, збільшення надходжень до місцевих бюджетів через зменшення готівкового розрахунку в міському транспорті, комфорт і зручність для пасажирів", - заявив міністр інфраструктури.
Омелян додав, що введення електронного квитка в Батумі збільшило надходження від транспортних послуг до міського бюджету на 60%. Ці кошти пішли на розвиток дорожньої інфраструктури міста.
"Ми розуміємо, що буде певний опір з боку перевізників, але ми повинні його подолати. Безумовно, тема електронного квитка важлива не тільки для автомобільних і автобусних перевезень, а й для Укрзалізниці, зокрема, що стосується приміських перевезень", - наголосив міністр.
Радник міністра інфраструктури Яніка Мерило заявила, що за оцінками ЄБРР, впровадження електронного квитка коштує 10 мільйонів євро.
"Ми сьогодні домовилися, що законопроект щодо впровадження  електронного квитка буде внесено в український парламент і розглянуто під час інфраструктурного дня, адже це є важливим елементом реформи інфраструктури", - додав міністр.

Комментариев нет:

Отправить комментарий