пятница, 7 октября 2016 г.

МІНІСТР ЕКОЛОГІЇ УКРАЇНИ ОСТАП СЕМЕРАК ВІДВІДАВ ЗОНУ ВІДЧУЖЕННЯ. ФОТО...


Зону відчуження і Чорнобильску АЕС із робочим візитом відвідав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. Відео.
7 жовтня зону відчуження і Чорнобильску АЕС із робочим візитом відвідав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак і супроводжуючі особи. За маршрутом делегацію супроводжували Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук і генеральний директор Чорнобильскої АЕС Ігор Грамоткін.
В рамках візиту Міністр отримав роз'яснення за всіма основними проектами, які реалізуються на промисловому майданчику Чорнобильскої АЕС.

У зоні монтажу нового безпечного конфайнменту головний інженер проекту ПЗУ Володимир Каштанов і заступник керівника проекту НБК Віктор Залізецький ознайомили міністра з ходом реалізації проекту зведення НБК і поточним станом об'єкта "Укриття". Начальник будівельної служби ЧАЕС Віктор Хаврусь ознайомив делегацію з ходом робіт зі створення огороджувального контуру НБК та будівництва торцевих стін Арки.
Окрім того, О.Семерак відвідав завод з переробки рідких радіоактивних відходів і промисловий комплекс із поводження з твердими РАО, а також машинний зал ЧАЕС, де ведуться роботи з демонтажу металоконструкцій і обладнання.
Також Міністр побував на відкритому розподільчому пристрої ЧАЕС для оцінки можливостей максимально ефективного використання магістральних елетромереж високої напруги, зокрема для реалізації проектів альтернативної енергетики. Інформацію на ВРП надав провідний інженер-енергетик Сергій Жовнір.
В ході візиту Остап Семерак висловив упевненість у тому, що у зони відчуження є серйозний науковий, туристичний і економічний потенціал. Тридцятикілометрова зона може стати економічно самостійною та інвестиційно привабливою територією, і одна з причин цього в тому, що на цій території сконцентрована велика кількість людей, що мають унікальний досвід в енергетиці, професіоналів високої кваліфікації.
ДЖЕРЕЛО:

Комментариев нет:

Отправить комментарий