понедельник, 26 сентября 2016 г.

"ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ ЗА ПРОЇЗД"...


В уряді хочуть монетизувати пільги на проїзд з 2017 року 
Компенсацію витрат на проїзд пільговим категоріям громадян необхідно виплачувати в грошовій формі, щоб зрівняти всіх пільговиків.

Міністерство соціальної політики України розробило законопроект про монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті, повідомив глава відомства Андрій Рева.
"Очевидно, необхідно перейти від системи натурального надання преференцій до грошових компенсацій за ті чи інші пільги. У нашому суспільстві є різні пільгові категорії, які мають право на різні види пільг. Якщо їх всіх систематизувати і потім ці монетизувати пільги, тобто сплачувати у грошовій формі, то після цього можна буде сказати, що гроші, виплачені людині, вона може використовувати, як вважає за потрібне, але при цьому платить за послуги на рівні з іншими", - сказав він в ході зустрічі з представниками регіональних ЗМІ в Києві.
Рева висловив надію, що після схвалення Кабміном Верховна Рада прийме закон про монетизацію пільг до кінця 2016 року.
Міністр зазначив, що в разі пільг на проїзд в транспорті мешканці міст мають більше можливостей ними скористатися порівняно з мешканцями сіл. Монетизація пільг ж дозволить мешканцям сіл отримати компенсацію за невикористані пільги.
В законопроекті про державний бюджет на 2017 рік не передбачена субвенція на пільгове перевезення окремих категорій громадян. Така ситуація склалася і поточного року, що призвело до судових справ. Щоб убезпечити себе від них, цього року Мінфін законопроектом №5131 (зміни до ст. 91 та 102 Бюджетного кодексу) повністю перекладає фінансування пільгового перевезення на місцеві бюджети і навіть іде ще далі — покладає на них необхідність фінансувати соціальні пільги за професійною ознакою (міліціонери, шахтарі, чорнобильці тощо).

ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий