пятница, 5 августа 2016 г.

"ПАВЛО РОЗЕНКО ПРО ПРОГРАМУ ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ"...


Уряд розробляє програму осучаснення пенсій, - Павло Розенко
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
Кабінет Міністрів України планує підвищити середній розмір пенсій у жовтні-листопаді 2016 року. Про це  повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
«Ми зараз розробляємо програму осучаснення пенсій . Адже пенсії від 1300 грн. до 3000 грн. не підвищувалися останні 3-4 роки. Ми зараз шукаємо ресурс для того, щоб з жовтня-листопада провести осучаснення для цих категорій громадян», - сказав він.
За словами Павла Розенка, весь додатковий ресурс, який дає економіка, Уряд спрямовує на підвищення соціальних стандартів, в тому числі пенсій. «Як тільки ми отримали додатковий ресурс, одразу прийняли рішення, що розмір мінімальної пенсії буде підвищений двічі протягом року – з 1 травня 2016 року і з 1 грудня 2016 року. Більше того, з 1 грудня підвищення відбудеться не на 5% як планувалося раніше, а на 10%», - зазначив він, додавши, що за попередні 2 роки соцстандарти підвищувалися лише 1 раз.
Павло Розенко нагадав, що з 1 липня було скасовано оподаткування пенсій для більш ніж 300 тисяч пенсіонерів. Щодо оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів, Віце-прем’єр зауважив, що ця програма діє до кінця 2016 року. «Якщо ми побачимо, що фінансовий стан Пенсійного фонду дає нам можливість відмовитися від цієї програми, ми це зробимо», - підкреслив він.
ДЖЕРЕЛО:

ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий