пятница, 26 августа 2016 г.

"ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ НЕ ТОЧНА І НЕ КОРЕКТНА"...


Андрій Рева: Уряд направить максимум зусиль на підвищення соціальних стандартів
Ряд засобів масової інформації опублікували неправдиву інформацію про житлові субсидії, не точно і не коректно процитувавши заяву Міністра соціальної політики Андрія Реви, зроблену під час брифінгу в рамках робочої поїздки до Харкова 25 серпня 2016.
Подаємо достовірну інформацію, яку сьогодні озвучив Міністр:
«Станом на 1 травня 2016 року субсидії отримували 6 млн українських домогосподарств. Ми прогнозуємо, що після приведення тарифів на газ до ринкових, кількість одержувачів субсидій зросте до 9 млн домогосподарств з 15 млн, існуючих в Україні.
Із наступного опалювального сезону відсоток нарахувань, який муситимуть сплатити одержувачі субсидій, збільшиться до 15%. Це допустима цифра. Природно, що держава не може і не має платити всі 100% за житлово-комунальні послуги, тільки якщо мова не йде про пільговиків.
Ви хочете тарифи, що радують око?
У 2014 році на такі – «штучно занижені» – тарифи «Нафтогаз» отримав 114 млрд грн дотацій з Держбюджету.
За нинішніми цінами, потрібно було б знайти в бюджеті 170 млрд грн.
На адресні субсидії людям у цьому році передбачено 40 млрд грн.
Ціна питання – цьогорічна економія Державного бюджету  - 130 млрд грн.
Для нас є приклад Польщі та Словаччини. Вони відпустили тарифи, і всі зусилля Уряду направили на підвищення життєвих стандартів. Таким шляхом - через збільшення мінімальних зарплат і пенсій, - має намір йти і нинішній Уряд України. У Мінсоцполітики є пропозиції щодо підвищення зарплат у всіх сферах економіки».


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий