пятница, 8 июля 2016 г.

"ІНФОРМАЦІЙНА ВІЙНА ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС"....

На Чорнобильську АЕС оголошено полювання
На прес-конференції, що відбулася в інформаційному агентстві УНІАН (м.Київ), генеральний директор ЧАЕС Ігор Грамоткін зробив заяву щодо інформаційної війни, яку розпочато проти очолюваного ним підприємства, колективу та адміністрації ЧАЕС. За його словами, це безпосередньо пов'язано зі спробами окремих представників силових структур, задіяними в незаконній реалізації ресурсів з 30-ти кілометрової зони, загальмувати процес реформування зони відчуження. 
Зокрема, Ігор Грамоткін заявив: «Активність ЧАЕС відносно перетворення зони відчуження, її ініціативи з питань реформування, були почуті Президентом. Сьогодні Україна впритул наблизилася до створення концерну по поводженню з ядерними матеріалами. Успіхи, яких в останні роки добився наш колектив, однозначно дають зрозуміти, що єдиним підприємством, яке здатне сьогодні на законних підставах ефективно працювати в цьому напрямку, є ЧАЕС. Однак представники навколокримінального бізнесу, котрі багато років працюють пліч-о-пліч з деякими особами з силових структур і мають на незаконному продажі металу багатомільйонні прибутки, не готові віддавати свій «бізнес» під контроль держави. Вони прагнуть загнати все в тінь. Таке підприємство, як Чорнобильська АЕС, яке працює виключно у правовому полі, їх конче не влаштовує. За свою мету вони обрали дискредитацію персоналу і керівництва ЧАЕС та подальший розвал Чорнобильської АЕС на кілька підприємств ... Як підсумок, спільна діяльність поліції і бандитів ставлять під загрозу реалізацію міжнародних проектів. Вилучення серверів, оргтехніки, договорів блокує роботу підприємства, а інформаційна війна підриває довіру західних партнерів і шкодить всій Україні».
Голова профспілкового комітету ЧАЕС Максим Орлов в свою чергу зазначив: «Поведінка окремих співробітників Національної поліції плямує честь і гідність колективу ЧАЕС, стеження, обшуки, утримування протягом тривалого часу в неналежних умовах ні в чому неповинних працівників станції, численні процесуальні порушення, недотримання основних конституційних прав змушують нас вимагати від Генерального прокурора, щоб він узяв розслідування цієї справи під свій контроль. У свою чергу, від імені колективу можу запевнити, що Чорнобильська АЕС повністю відкрита для будь-яких перевірок і розслідувань, керівники і співробітники готові давати правдиві свідчення. Єдина вимога - щоб це було об'єктивне розслідування особами, які не «зав'язані» на бізнесі в 30-кілометровій зоні. Ми наполягаємо на повноцінному інформаційному висвітленні всього, що відбувається!».

ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий