понедельник, 6 июня 2016 г.

"ДО ЧОРНОБИЛЬЦІВ УКРАЇНИ"...


ШАНОВНІ ЧОРНОБИЛЬЦІ !  ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ !


         До 30-х роковин Чорнобильської трагедії влада не виконала жодної своєї обіцянки щодо соціального захисту героїв-ліквідаторів, інвалідів, евакуйованих, переселених, дітей, інших категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Влада намагається забути про ті проблеми, з якими щоденно стикаються українські чорнобильці та інші соціальні категорії громадян України, грубо порушуючи Конституцію України та права людини, переписуючи законодавство України.

Тому ми змушені зібратися біля будинку Адміністрації Президента України на вулиці Банковій у місті Києві на Всеукраїнську акцію протесту. Вимагатимемо від гаранта Конституції України – Президента України виконання конституційного обов’язку щодо захисту громадян України.

Закликаємо усіх українських чорнобильців та небайдужих громадян України взяти участь у Всеукраїнській акції протесту, а тих, хто за станом здоров’я не зможе прибути до Києва, організовано вийти на акції протесту в усіх містах і селах України на підтримку Всеукраїнської акції протесту в Києві.

Досить терпіти байдужість влади! Ми маємо виборювати своє право на життя.

Про день проведення Всеукраїнської акції протесту буде повідомлено додатково.

Рекомендовано на нараді лідерів громадських чорнобильських організацій, прийнято на засіданні Центральної Ради Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».Президент ВГОІ
«Союз Чорнобиль України»                                    Володимир ВОЙТОВ


 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправка комментария